UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Vza - Akurat na Bednarskiej to nigdy nie było dobrej nawierzchni, więc budowa tylko powiększyła fatalny stan drogi. Ale tak, masz rację, też jestem tego zdania, że deweloper powinien dorzucić kasy do remontu tej drogi

Ploterek

Anuluj