UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko jakieś POtężne barierki do tego mostka zaprojektujcie, żeby znowu jakiem nieszczęśliwem przypadkiem kolejny pijany żołdak z kraju-najeźdźcy, POdżegaczy wojennych i zbrodniczego okupanta do zimnej wody nie wpadł:)

RobertKoliński

Anuluj