UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko jakieś POtężne barierki do tego mostka zaprojektujcie, żeby znowu jakiem nieszczęśliwem przypadkiem kolejny pijany żołdak z kraju-najeźdźcy, POdżegaczy wojennych i zbrodniczego okupanta do zimnej wody nie wpadł:)
RobertKoliński