UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejna instytucja publiczna spuszczona przez ratuszowych barbarzyńców w lib-toalecie, co za patałachy. .. Jak długo jeszcze POzwolimy jako obywatele rabować miasto z publicznego majątku tym ratuszowym darmozjadom, wyprzedawczykom złodziejskim i nieudacznikom daremnym a załganym? #tePytania

RobertKoliński