UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kolejna instytucja publiczna spuszczona przez ratuszowych barbarzyńców w lib-toalecie, co za patałachy. .. Jak długo jeszcze POzwolimy jako obywatele rabować miasto z publicznego majątku tym ratuszowym darmozjadom, wyprzedawczykom złodziejskim i nieudacznikom daremnym a załganym? #tePytania

RobertKoliński

Anuluj