UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie wiem czy prezydent ma psa, ale jak ma to niech lepiej nie chodzi z nim na spacer "ścieżką"przy Kumieli zwłaszcza na fragmencie między Grunwaldzką a ujściem Kumieli bo szkoda zdrowia, życia zwierzaka, rozbite butelki, syf, pływające szmaty w rzeczce, o zarośniętych chodnikach nie wspomnę wstyd dla każdego a zwłaszcza dla gospodarza