UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem czy prezydent ma psa, ale jak ma to niech lepiej nie chodzi z nim na spacer "ścieżką"przy Kumieli zwłaszcza na fragmencie między Grunwaldzką a ujściem Kumieli bo szkoda zdrowia, życia zwierzaka, rozbite butelki, syf, pływające szmaty w rzeczce, o zarośniętych chodnikach nie wspomnę wstyd dla każdego a zwłaszcza dla gospodarza


Anuluj