UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nigdy w całej historii Polski nie budowało się tyle dróg i autostrad co za rządów Prawa i Sprawiedliwośći. Dzięki nowemu polskiemu ładowi ta dynamika i tak już ogromna jeszcze wzrośnie. Brawo.
TeofilSkorupa
Nigdy w całej historii Polski nie budowało się tyle dróg i autostrad co za rządów Prawa i Sprawiedliwośći. Dzięki nowemu polskiemu ładowi ta dynamika i tak już ogromna jeszcze wzrośnie. Brawo.
TeofilSkorupa