UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy w całej historii Polski nie budowało się tyle dróg i autostrad co za rządów Prawa i Sprawiedliwośći. Dzięki nowemu polskiemu ładowi ta dynamika i tak już ogromna jeszcze wzrośnie. Brawo.

TeofilSkorupa

Anuluj