UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie mój nikomu co powinno tu powstać bo żaden masz na to wpływ. Może Wójcik już liczy worki i do 2028r. będzie IV fabryki potrzebował. Mitomanem jesteś, zanim IKEA w Bydgoszczy nie powstała całe kujawsko-pomorskie zasuwało do Gdańska a Tobie się marzy Ikea w Elblągu. Dramat.


Anuluj