UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie mój nikomu co powinno tu powstać bo żaden masz na to wpływ. Może Wójcik już liczy worki i do 2028r. będzie IV fabryki potrzebował. Mitomanem jesteś, zanim IKEA w Bydgoszczy nie powstała całe kujawsko-pomorskie zasuwało do Gdańska a Tobie się marzy Ikea w Elblągu. Dramat.