UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie mój nikomu co powinno tu powstać bo żaden masz na to wpływ. Może Wójcik już liczy worki i do 2028r. będzie IV fabryki potrzebował. Mitomanem jesteś, zanim IKEA w Bydgoszczy nie powstała całe kujawsko-pomorskie zasuwało do Gdańska a Tobie się marzy Ikea w Elblągu. Dramat.