UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A czy ta firma również może zająć się zaprogramowaniem sygnalizacji? Bo w tej chwili podczas jazdy na każdym skrzyżowaniu jest czerwone światło. Chcemy zielonej fali! Fajnie by było zainstalować sekundniki na dużych skrzyżowaniach. Pozdrawiam.