UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy ta firma również może zająć się zaprogramowaniem sygnalizacji? Bo w tej chwili podczas jazdy na każdym skrzyżowaniu jest czerwone światło. Chcemy zielonej fali! Fajnie by było zainstalować sekundniki na dużych skrzyżowaniach. Pozdrawiam.