UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy ta firma również może zająć się zaprogramowaniem sygnalizacji? Bo w tej chwili podczas jazdy na każdym skrzyżowaniu jest czerwone światło. Chcemy zielonej fali! Fajnie by było zainstalować sekundniki na dużych skrzyżowaniach. Pozdrawiam.


Anuluj