UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Inwestycja oczywiście że jest bardzo potrzebna, tego nikt nie kwestionuje, ale trzeba to zrobić tak żeby przyroda najmniej ucierpiała, jest lepsze rozwiązanie, czemu uparcie władze preferują to gorsze rozwiązanie. ..


Anuluj