UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze. Elbląg czeka na tą inwestycje od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Wiem bo już w tych latach mój ojciec widział plany, kiedyś mi opowiadał.
I bardzo dobrze. Elbląg czeka na tą inwestycje od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Wiem bo już w tych latach mój ojciec widział plany, kiedyś mi opowiadał.