UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

I bardzo dobrze. Elbląg czeka na tą inwestycje od lat siedemdziesiątych ubiegłego wieku. Wiem bo już w tych latach mój ojciec widział plany, kiedyś mi opowiadał.


Anuluj