Wybrany wątek opinii

No i czy za komuny nie było lepiej? Tylko ten wraży element łobuzerski a antysocjalistyczny wciąż ten sam - reakcja pozostanie reakcją, jak świat światem. Tylko re-edukacja przez pracę dla społeczeństwa może tu pomóc. I słuszne opodatkowanie:)#TaxTheRich 🚩
lubie.kefir (2021.07.25)
@lubie.kefir - spokojnie, dzięki pisowi zaraz wrócimy do komuny. Przodowników zamieni się na wiernych i będziemy płacić za chleb w tysiącach
KfmO (2021.07.25)
@KfmO - janusze biznesu placza ze wiesiek za najnizsza zrobi i podchmielony przerobi 12 h a tu pis im sie do interesu wtraca
(2021.07.25)
Powrót do komentarzy