UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

No i czy za komuny nie było lepiej? Tylko ten wraży element łobuzerski a antysocjalistyczny wciąż ten sam - reakcja pozostanie reakcją, jak świat światem. Tylko re-edukacja przez pracę dla społeczeństwa może tu pomóc. I słuszne opodatkowanie:)#TaxTheRich 🚩

lubie.kefir