UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i czy za komuny nie było lepiej? Tylko ten wraży element łobuzerski a antysocjalistyczny wciąż ten sam - reakcja pozostanie reakcją, jak świat światem. Tylko re-edukacja przez pracę dla społeczeństwa może tu pomóc. I słuszne opodatkowanie:)#TaxTheRich 🚩
lubie.kefir