UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@lubie.kefir - spokojnie, dzięki pisowi zaraz wrócimy do komuny. Przodowników zamieni się na wiernych i będziemy płacić za chleb w tysiącach

KfmO

Anuluj