UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lubie.kefir - spokojnie, dzięki pisowi zaraz wrócimy do komuny. Przodowników zamieni się na wiernych i będziemy płacić za chleb w tysiącach
KfmO
@lubie.kefir - spokojnie, dzięki pisowi zaraz wrócimy do komuny. Przodowników zamieni się na wiernych i będziemy płacić za chleb w tysiącach
KfmO