UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Truso - znam zycie, kiedyś nie miałem nic, ale ciężką pracą i uczciwością teraz mam tykle ze w normalnym europejskim kraju spędzę z rodziną godnie resztę mojego życia bez pracy. Ostatnie lata były tragiczne pod kontem finansowym. Zwolniłem prawie wszystkich pracowników i nie widzę sensu życia w tym chorym kraju. Powodzenia żyj sobie z podobnymi tobie, okradajcie się nawzajem i mówcie sobie dzień dobry. Chodżcie do kościoła, a po wyjściu grzeszcie, zabijajcie, kłamcie. To wasz sposób na życie, to wasza normalność. Ja wiem jak trzeba dobrze i uczciwie żyć i w teraźniejszej rzeczywistości w tym kraju jest to niemożliwe. Powodzenia
gorszy sort