UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Teofil wiesz co ci powiem, ze boję się już pisać posty polityczne ponieważ w tym kraju za chwilę będą zamykać jak na Białorusi. Zyj w swojej Wolsce ze swoimi pisomatołkami, a ja z rodziną wyjeżdżamy do normalnego wolnego kraju. \Jak już posadzą tych przestępców którzy degradują moją kochaną Ojczyznę to może przyjadę, ale wątpię. ..

gorszy sort

Anuluj