Wybrany wątek opinii

Opera w Elblągu? Teraz to niewykonalne. alr wstyd dla byłych i obecnych włodarzy miasta. cofnelismy sie w rozwoju.
(2021.01.30)
Jak tak czytam te artykuły z dawnych lat to pełno zakładów przeróżnych, stocznia elbląska, jakieś opery, jeden z największych basenów w europie, kolej nadzalewowa, piękna bażantarnia. To normalnie bogate miasto, jakoś wszystko się opłacało i przy mniejszej liczbie mieszkańców. Porównajcie sobie Elbląg z kiedyś a dziś. Przecież to jest jakaś przepaść.
(2021.01.30)
Inne czasy, inne realia polityczno - gospodarcze, zmarnowanych 50 lat po wojnie też szkoda, a kto dzisiaj w Elblągu chodziłby do opery?
mkt (2021.01.30)
@mkt - Czerwony, lewicowy Elblag, tylko rewolucja I dewastacja, gdzie tu opera. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2021.01.30)
Opera nam potrzebna jak cholera, Mamy juz przeciez cowida Na cudna przyszlosc sie przyda Bo czasy co byly nie wroca Te przyszle-- bardzo mnie smuca
Ja to wiem (2021.01.31)
Powrót do komentarzy