Wybrany wątek opinii
Opera w Elblągu? Teraz to niewykonalne. alr wstyd dla byłych i obecnych włodarzy miasta. cofnelismy sie w rozwoju.
Do moderacji
Odpowiedz
23
5
Jak tak czytam te artykuły z dawnych lat to pełno zakładów przeróżnych, stocznia elbląska, jakieś opery, jeden z największych basenów w europie, kolej nadzalewowa, piękna bażantarnia.
To normalnie bogate miasto, jakoś wszystko się opłacało i przy mniejszej liczbie mieszkańców. Porównajcie sobie Elbląg z kiedyś a dziś. Przecież to jest jakaś przepaść.
Do moderacji
Odpowiedz
25
5
Inne czasy, inne realia polityczno - gospodarcze, zmarnowanych 50 lat po wojnie też szkoda, a kto dzisiaj w Elblągu chodziłby do opery?
Do moderacji
Odpowiedz
9
10
@mkt - Czerwony, lewicowy Elblag, tylko rewolucja I dewastacja, gdzie tu opera. Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
Opera nam potrzebna jak cholera,
Mamy juz przeciez cowida
Na cudna przyszlosc sie przyda
Bo czasy co byly nie wroca
Te przyszle-- bardzo mnie smuca
Do moderacji
Odpowiedz
0
2