UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak tak czytam te artykuły z dawnych lat to pełno zakładów przeróżnych, stocznia elbląska, jakieś opery, jeden z największych basenów w europie, kolej nadzalewowa, piękna bażantarnia. To normalnie bogate miasto, jakoś wszystko się opłacało i przy mniejszej liczbie mieszkańców. Porównajcie sobie Elbląg z kiedyś a dziś. Przecież to jest jakaś przepaść.


Anuluj