UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak tak czytam te artykuły z dawnych lat to pełno zakładów przeróżnych, stocznia elbląska, jakieś opery, jeden z największych basenów w europie, kolej nadzalewowa, piękna bażantarnia. To normalnie bogate miasto, jakoś wszystko się opłacało i przy mniejszej liczbie mieszkańców. Porównajcie sobie Elbląg z kiedyś a dziś. Przecież to jest jakaś przepaść.