UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Opera w Elblągu? Teraz to niewykonalne. alr wstyd dla byłych i obecnych włodarzy miasta. cofnelismy sie w rozwoju.
Opera w Elblągu? Teraz to niewykonalne. alr wstyd dla byłych i obecnych włodarzy miasta. cofnelismy sie w rozwoju.