UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Inne czasy, inne realia polityczno - gospodarcze, zmarnowanych 50 lat po wojnie też szkoda, a kto dzisiaj w Elblągu chodziłby do opery?

mkt

Anuluj