UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Inne czasy, inne realia polityczno - gospodarcze, zmarnowanych 50 lat po wojnie też szkoda, a kto dzisiaj w Elblągu chodziłby do opery?
mkt
Inne czasy, inne realia polityczno - gospodarcze, zmarnowanych 50 lat po wojnie też szkoda, a kto dzisiaj w Elblągu chodziłby do opery?
mkt