Wybrany wątek opinii
@MyMieszkancy- czy gdzieś napisałem że nie powstała mało tego reaktywowano ją jeszcze czterdzieści lat później. Czy to nie ty poruszyłeś temat obecnej sytuacji w Elblągu - zapomniałeś co pisałeś sklerotyku.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@piesbobik - "nowa linia miała powstać gdyby zdobyto fundusze"to sa twoje slowa, wiec tlumacze ci po raz kolejny. Miasto zdobylo funduse, bo bylo dobrze zarzadzane i linia postala. Do takich jak ty cisna sie na usta mocniejsze slowa, bo trudno zachowac kulture, jak ma sie taka sztuke przed soba, ale milosiernie ci odpuszczam. Adios.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@piesbobik - "nowa linia miała powstać gdyby zdobyto fundusz"to sa twoje słowa klakierze. Miasto bylo dobrze zarzadzane, pieniądze zdobyto linia powstala. Ale ty musisz uprawiać wazeliniarstwo, bo inaczej dzień stracony. Jak sie widzi taka sztuke jak tu to ciężko zachowac kulture, ale się powstrzymam i miłosiernie ci odpuszczę. Adios
Do moderacji
Odpowiedz
1
0