UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@MyMieszkancy- czy gdzieś napisałem że nie powstała mało tego reaktywowano ją jeszcze czterdzieści lat później. Czy to nie ty poruszyłeś temat obecnej sytuacji w Elblągu - zapomniałeś co pisałeś sklerotyku.
piesbobik