UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@MyMieszkancy- czy gdzieś napisałem że nie powstała mało tego reaktywowano ją jeszcze czterdzieści lat później. Czy to nie ty poruszyłeś temat obecnej sytuacji w Elblągu - zapomniałeś co pisałeś sklerotyku.

piesbobik

Anuluj