UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@MyMieszkancy- czy gdzieś napisałem że nie powstała mało tego reaktywowano ją jeszcze czterdzieści lat później. Czy to nie ty poruszyłeś temat obecnej sytuacji w Elblągu - zapomniałeś co pisałeś sklerotyku.

piesbobik