UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@piesbobik - "nowa linia miała powstać gdyby zdobyto fundusz"to sa twoje słowa klakierze. Miasto bylo dobrze zarzadzane, pieniądze zdobyto linia powstala. Ale ty musisz uprawiać wazeliniarstwo, bo inaczej dzień stracony. Jak sie widzi taka sztuke jak tu to ciężko zachowac kulture, ale się powstrzymam i miłosiernie ci odpuszczę. Adios
MyMieszkancy