UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@piesbobik - "nowa linia miała powstać gdyby zdobyto fundusze"to sa twoje slowa, wiec tlumacze ci po raz kolejny. Miasto zdobylo funduse, bo bylo dobrze zarzadzane i linia postala. Do takich jak ty cisna sie na usta mocniejsze slowa, bo trudno zachowac kulture, jak ma sie taka sztuke przed soba, ale milosiernie ci odpuszczam. Adios.
MyMieszkancy