Wybrany wątek opinii
jeden z glownych pomyslodawcow i osob chwalacych sie tym mostem jest witold. w obecny facet udajacy prezydenta tego miasta wybrany przez lewackich idiotow. Za ta tandete powinien dostac wyrok za niegospodarnosc. Jak mozna bylo pobudowac za nasze pieniadze tak waski most, bez chodnikow bez drog rowerowych? mieszkancy zawodzia aby dostac sie na druga strone rzeki najblizszy mosta maja na starym miescie i jest to most niski, ktory takze co tydzien sie sypie i co tydzien jest zamykany. kolejny najblizszy most to jest ten most wysoki przy specjalu ale on tez nieglugo bedzie zamkniety bo ekipa ktora wtedy zarzadzala miastam zamowila wadliwa kostke drewnopodobna i ten most wyglada jak po ostrzelaniu przez rosyjskie katiusze. tak wiec kolejny najblizszy most to jest ten na wyszynskiego. tym miastem zarzadzaja nieudacznicy i ludzie bez kompetencji. byly wybory, mogliscie cos zmienic. wybraliscie dalszy marazm i lewacka beznadzieje
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
@opus - Obok mostu Unii jest kładka dla pieszych na moście kolejowym
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
W ktorej sa dziury jak w serze szwajcarskim.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A po co komu tak kładka dla pieszych jak taki ruch tam prawie nie istnieje. Za to ewidentnie nikt nie pomyślał o drodze dla rowerzystów i pieszych bo to miało by jakiś sens.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@opus - Faktycznie to mamy w Elblągu dwie możliwości przeprawy przez Kanał jedna to most Unii a druga w ciągu ulicy Tysiąclecia stale zakorkowana. Alternatywna trzecia możliwość położona jest daleko, to most na obwodnicy S7.A te dwa buble projektowe i wykonawcze na Starówce to wyrzucone w błoto pieniądze skoro nie mogą z nich korzystać pojazdy osobowe do max 3.5 tony, oczywiście w ruchu jednokierunkowym.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Przez rzeke nie kanał!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0