UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A po co komu tak kładka dla pieszych jak taki ruch tam prawie nie istnieje. Za to ewidentnie nikt nie pomyślał o drodze dla rowerzystów i pieszych bo to miało by jakiś sens.


Anuluj