UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A po co komu tak kładka dla pieszych jak taki ruch tam prawie nie istnieje. Za to ewidentnie nikt nie pomyślał o drodze dla rowerzystów i pieszych bo to miało by jakiś sens.
A po co komu tak kładka dla pieszych jak taki ruch tam prawie nie istnieje. Za to ewidentnie nikt nie pomyślał o drodze dla rowerzystów i pieszych bo to miało by jakiś sens.