UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jeden z glownych pomyslodawcow i osob chwalacych sie tym mostem jest witold. w obecny facet udajacy prezydenta tego miasta wybrany przez lewackich idiotow. Za ta tandete powinien dostac wyrok za niegospodarnosc. Jak mozna bylo pobudowac za nasze pieniadze tak waski most, bez chodnikow bez drog rowerowych? mieszkancy zawodzia aby dostac sie na druga strone rzeki najblizszy mosta maja na starym miescie i jest to most niski, ktory takze co tydzien sie sypie i co tydzien jest zamykany. kolejny najblizszy most to jest ten most wysoki przy specjalu ale on tez nieglugo bedzie zamkniety bo ekipa ktora wtedy zarzadzala miastam zamowila wadliwa kostke drewnopodobna i ten most wyglada jak po ostrzelaniu przez rosyjskie katiusze. tak wiec kolejny najblizszy most to jest ten na wyszynskiego. tym miastem zarzadzaja nieudacznicy i ludzie bez kompetencji. byly wybory, mogliscie cos zmienic. wybraliscie dalszy marazm i lewacka beznadzieje

opus