UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@opus - Faktycznie to mamy w Elblągu dwie możliwości przeprawy przez Kanał jedna to most Unii a druga w ciągu ulicy Tysiąclecia stale zakorkowana. Alternatywna trzecia możliwość położona jest daleko, to most na obwodnicy S7.A te dwa buble projektowe i wykonawcze na Starówce to wyrzucone w błoto pieniądze skoro nie mogą z nich korzystać pojazdy osobowe do max 3.5 tony, oczywiście w ruchu jednokierunkowym.


Anuluj