UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Na tej ulicy to chyba ktos ważny mieszka. Na normalnej i czesto uczeszczanej drodze dostali progi jako jedyna ulica. Teraz robią remont ulicy ktora była w całkiem dobrym stanie. Spokojni bym naliczyl pół setki ulic z gorszą nawierzchnia. W drugim rzucie dostali nocne ograniczenia.
HvK