UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na tej ulicy to chyba ktos ważny mieszka. Na normalnej i czesto uczeszczanej drodze dostali progi jako jedyna ulica. Teraz robią remont ulicy ktora była w całkiem dobrym stanie. Spokojni bym naliczyl pół setki ulic z gorszą nawierzchnia. W drugim rzucie dostali nocne ograniczenia.

HvK

Anuluj