Wybrany wątek opinii
uważam, że w Elblągu jest za mało dyskontów i marketów. Dlatego też proponuje aby Władze Miasta wyznaczyły kolejnych kilka lokalizacji pod sklepy tego typu. Ja proponuję aby jeden z takich sklepów powstał w Parku Kajki. Park Kajki jest zbyt duży i zbyt kosztowny do utrzymania. Poza tym jest to wizualnie monotonny teren, który można by złamać blaskiem blachy falistej użytej do budowy obiektu. Jako, że nie należę do osób zbytnio kreatywnych - to chciałbym się zwrócić do Czytelników aby podrzucili oni naszej Kochanej Władzy kilka innych ciekawych lokalizacji żeby nasze miasto było jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej atrakcyjne.
Do moderacji
Odpowiedz
127
45
@dyzio - Na Wyspie Spichrzow jest miejsce na biurowiec, garażowiec i miasteczko marketów, najlepiej Biedronek.
Do moderacji
Odpowiedz
15
1
@dyzio - Ratusz Staromiejski to dobre miejsce na miejskie targowisko
Do moderacji
Odpowiedz
18
1
@dyzio - Absolutnie popieram; )
Monotonia zieleni powinna być także przełamana mieszanką aluminium i neonów w Parku Traugutta. Oczyma wyobraźni widzę też monolityczny obiekt handlowy na placu przed katedrą.
Petycja się pisze.
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
te sklepy w ogromnych ilościach są bardzo potrzebne w Elblągu bo wtedy będzie konkurencja miedzy nimi i nie będzie takiej drożyzny w sklepach. Bo to wcale nie jest wina tego PiS rządu, że wszystko tak bardzo podrożało - jabłka po 10 złotych. Ta drożyzna jest dlatego, że marketów jest mało i nie ma konkurencji. Znajoma zadzwoniła do mnie, że na dziedzińcu Urzędu Miasta przy Ratuszowej też by można było Biedrę walnąć, ale tam nie. Tam to nie. Ten dziedziniec taki bardziej okrągły jest to Cyrk sie tam postawi. Będzie ślicznie tam pasował. .. Taki z namiotu. I śmiesznie będzie bo będzie dużo klaunów. Zwierząt nie. Klauny same.
Do moderacji
Odpowiedz
10
8
@dyzio - W parku Kajki proponuje postawić że dwa kościoły. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@dyzio - Głupi pomysł, w mieście jest za dużo sklepów sieciowych, rodzimy handel jest skasowany przez obce sieci handlowe, jak budowany Aldi. Polacy sprzedadzą się za ciurliki. Nie szanujemy się. Zieleń w mieście musi być, szczególnie parki. Człowiek jako gatunek jest największym szkodnikiem na planecie Ziemia.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0