UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@dyzio - Głupi pomysł, w mieście jest za dużo sklepów sieciowych, rodzimy handel jest skasowany przez obce sieci handlowe, jak budowany Aldi. Polacy sprzedadzą się za ciurliki. Nie szanujemy się. Zieleń w mieście musi być, szczególnie parki. Człowiek jako gatunek jest największym szkodnikiem na planecie Ziemia.

Emerytur.

Anuluj