UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@dyzio - Głupi pomysł, w mieście jest za dużo sklepów sieciowych, rodzimy handel jest skasowany przez obce sieci handlowe, jak budowany Aldi. Polacy sprzedadzą się za ciurliki. Nie szanujemy się. Zieleń w mieście musi być, szczególnie parki. Człowiek jako gatunek jest największym szkodnikiem na planecie Ziemia.

Emerytur.