UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
te sklepy w ogromnych ilościach są bardzo potrzebne w Elblągu bo wtedy będzie konkurencja miedzy nimi i nie będzie takiej drożyzny w sklepach. Bo to wcale nie jest wina tego PiS rządu, że wszystko tak bardzo podrożało - jabłka po 10 złotych. Ta drożyzna jest dlatego, że marketów jest mało i nie ma konkurencji. Znajoma zadzwoniła do mnie, że na dziedzińcu Urzędu Miasta przy Ratuszowej też by można było Biedrę walnąć, ale tam nie. Tam to nie. Ten dziedziniec taki bardziej okrągły jest to Cyrk sie tam postawi. Będzie ślicznie tam pasował. .. Taki z namiotu. I śmiesznie będzie bo będzie dużo klaunów. Zwierząt nie. Klauny same.
dyzio