UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

uważam, że w Elblągu jest za mało dyskontów i marketów. Dlatego też proponuje aby Władze Miasta wyznaczyły kolejnych kilka lokalizacji pod sklepy tego typu. Ja proponuję aby jeden z takich sklepów powstał w Parku Kajki. Park Kajki jest zbyt duży i zbyt kosztowny do utrzymania. Poza tym jest to wizualnie monotonny teren, który można by złamać blaskiem blachy falistej użytej do budowy obiektu. Jako, że nie należę do osób zbytnio kreatywnych - to chciałbym się zwrócić do Czytelników aby podrzucili oni naszej Kochanej Władzy kilka innych ciekawych lokalizacji żeby nasze miasto było jeszcze piękniejsze i jeszcze bardziej atrakcyjne.

dyzio