Wybrany wątek opinii
Polityka historyczna miasta jest jakby prowadzona przez ubeków lub podobne indywidua, Elbląg ma ogromny wkład w walkę o wolną Polskę, ofiary tej walki nawet nie mają ulic, miasto proponuje im skwerki tak jakby wstydziło się swoich bohaterów, to jest wręcz żałosne, że Janek Wiśniewski (pochodzący z Elbląga chłopak )nie ma swojej ulicy w tym mieście, ofiary sprawy elbląskiej gdzieś schowane w krzakach prawie, wstyd i hańba władzom, radnym i mieszkańcom
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@First - First. Nie ma Janka Wiśniewskiego. To postać symboliczna z pieśni. Jest Zbyszek Godlewski. I jest upamiętniony.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
@Pomi_dor - ul. Janka Wiśniewskiego jako symbol roku1970 jest oczywistością, powinna tu powstać, a może nawet bulwar nad rzeką, to są ikony historii najnowszej, Elbląg ma takie ale w dziwny sposób z nich nie chce skorzystać
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Ryh - Oj historycy. .. .. stukają w klawiatury z zupełnie bez sensnu. .Janek Wiśniewski to postać fikcyjna której pierwowzorem był Zbyszek Godlewski pochodzący rzeczywiście z Elbląga. Ulica Zbyszka Godlewskiego znajduje się koło pomnika Solidarności.
Zanim coś napiszesz sprawdź żeby się nie skompromitować
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@HvK - idioto nie zabieraj głosu w sprawach o których nie masz pojęcia, nie odkrywaj prawd znanych, kup sobie kaszanki, usmaż z cebulą, zjedz i bądź szczęśliwy, . .. .
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@HvK - są ul. Krasoludków ale Janka Wiśniewskiego już nie może być ulica bo jest "fikcyjna", ubecki prymitywizm myślowy, czy musisz zabierać głos sprawach nie na twój łeb?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Ghk - powinienes ta odpowiedz napisac do Firsta; )geniuszu
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
"ta odpowiedz". .. biedaku nie masz nawet polskiej klawiatury, a musisz grać, co za żałosny sposób życia musisz realizować, wyrazy współczucia składam :)
Do moderacji
Odpowiedz
1
0