UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Polityka historyczna miasta jest jakby prowadzona przez ubeków lub podobne indywidua, Elbląg ma ogromny wkład w walkę o wolną Polskę, ofiary tej walki nawet nie mają ulic, miasto proponuje im skwerki tak jakby wstydziło się swoich bohaterów, to jest wręcz żałosne, że Janek Wiśniewski (pochodzący z Elbląga chłopak )nie ma swojej ulicy w tym mieście, ofiary sprawy elbląskiej gdzieś schowane w krzakach prawie, wstyd i hańba władzom, radnym i mieszkańcom
First