UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Polityka historyczna miasta jest jakby prowadzona przez ubeków lub podobne indywidua, Elbląg ma ogromny wkład w walkę o wolną Polskę, ofiary tej walki nawet nie mają ulic, miasto proponuje im skwerki tak jakby wstydziło się swoich bohaterów, to jest wręcz żałosne, że Janek Wiśniewski (pochodzący z Elbląga chłopak )nie ma swojej ulicy w tym mieście, ofiary sprawy elbląskiej gdzieś schowane w krzakach prawie, wstyd i hańba władzom, radnym i mieszkańcom

First

Anuluj