UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Pomi_dor - ul. Janka Wiśniewskiego jako symbol roku1970 jest oczywistością, powinna tu powstać, a może nawet bulwar nad rzeką, to są ikony historii najnowszej, Elbląg ma takie ale w dziwny sposób z nich nie chce skorzystać

Ryh