UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Pomi_dor - ul. Janka Wiśniewskiego jako symbol roku1970 jest oczywistością, powinna tu powstać, a może nawet bulwar nad rzeką, to są ikony historii najnowszej, Elbląg ma takie ale w dziwny sposób z nich nie chce skorzystać
Ryh