UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie jestem za PISem ale za to ich popieram. Inwestycja w przyszłość, która przyniesie wymierne efekty i ożywi region.
Nie jestem za PISem ale za to ich popieram. Inwestycja w przyszłość, która przyniesie wymierne efekty i ożywi region.