UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Czytelnik 4 - Ty im nie pisz takich rzeczy. .. raczej nikt tego nie zrozumie. .. a potwierdzeniem moich słów niech będzie ilość negacji Twojego wpisu. ..

Cogitans

Anuluj