UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Szanowna Pani. Jak najbardziej zgadzam się z Pani argumentami, ale jednocześnie zaznaczam, że lotnisko w Elblągu istnieje od ponad 100 lat i myślę, że takie fakty jak możliwy hałas należałoby rozpatrzeć przed decyzją zamieszkania w okolicy aeroklubu. Osobiście mieszkam w linii prostej max. 2 km od lotniska i nie uważam tego faktu za uciążliwy, wręcz przeciwnie skoki spadochronowe są bardzo miłe dla oka a odgłos silnika za coś normalnego, co związane jest z tą częścią miasta. Dodam, że w okolicy lotniska działa dworzec kolejowy, który również dodaje do naszego miejskiego życia swój ton. Zatem proszę przemyśleć jaka dzielnica/okolica/ miejsce spełniałoby Pani oczekiwania z uwzględnieniem aspektu ciszy. Ps. Jak nie było ruchu na lotnisku to również cisza przeszkadzała Pozdrawiam serdecznie i życzę otwartości i życzliwości- świat będzie wówczas piękniejszy
aaz