UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie masz się z nikim identyfikować. Masz zrozumieć, że jak sam zderzysz się z jakimś urzedem obsadzonym przez ludzi z PiS, to nie masz szans, a w sądzie tym bardziej. I, żeby była jasność, nie popieram KOD, ale w tej sprawie, akurat mają rację.
mm263