UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie masz się z nikim identyfikować. Masz zrozumieć, że jak sam zderzysz się z jakimś urzedem obsadzonym przez ludzi z PiS, to nie masz szans, a w sądzie tym bardziej. I, żeby była jasność, nie popieram KOD, ale w tej sprawie, akurat mają rację.

mm263

Anuluj