UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jbpis - Również ssię zgadzam z tym panem co tu dobrze napisał tamten nie widział że stoi samochód jakiś slepak czy jak??awaryjne czy nie awaryjne wypijesz i jedziesz dalej to niewiem jak ten głąb to zrobił
@Jbpis - Również ssię zgadzam z tym panem co tu dobrze napisał tamten nie widział że stoi samochód jakiś slepak czy jak??awaryjne czy nie awaryjne wypijesz i jedziesz dalej to niewiem jak ten głąb to zrobił