UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jbpis - Również ssię zgadzam z tym panem co tu dobrze napisał tamten nie widział że stoi samochód jakiś slepak czy jak??awaryjne czy nie awaryjne wypijesz i jedziesz dalej to niewiem jak ten głąb to zrobił


Anuluj